А Т О

А Т О (1)

ЗВІТ КЕРІВНИКА ОБЛАСНОГО ШТАБУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ'ЯМ ГРОМАДІ КИЇВЩИНИ.                                                                         Від початку  проведення антитерористичної операції, завдяки спільним зусиллям громади Київщини, Обласним штабом допомоги учасникам АТО та їх сім’ям вдалося провести величезну роботу з допомоги нашим землякам, які несуть службу на Cході.

Зокрема, стараннями обласного, районних та міських штабів допомоги, благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини» та громадської організації «Надійний тил», а також небайдужих мешканців області та організацій різних форм власності, було придбано і доправлено у зону АТО понад 230 тонн гуманітарної допомоги на загальну суму близько 17 млн. гривень.

Завдяки цьому, бійці 11 та 25 батальйонів «Київська Русь», батальйонів «Київщина», «Миротворець», отримали паливно-мастильні матеріали, військове спорядження, амуніцію, продукти харчування, медикаменти, засоби особистого ужитку та гігієни.

Зокрема, передано 4 транспортні засоби, запчастини для автомобілів УАЗ,ЗІЛ, ГАЗ. 16 дизельних генераторів, 18 бензопил, 12 переносних GPS-станцій. А також: 535 бронежилетів (4 класу захисту і вище), 125 кевларових касок, 89 тактичних окулярів, 18 приладів нічного бачення, 2 тепловізори, 36 радіостанцій, 450 ліхтариків, 750 комплектів камуфляжної форми, 560 пар військового взуття, 210 пар гумових чобіт, 610 спальних мішків, 600 карематів, 500 комплектів спальних предметів (матраци, подушки, ковдри, білизна), 1960 комплектів спідньої білизни, медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування, картки поповнення рахунків мобільного зв’язку тощо.

«Нещодавно було здійснено чергову поїздку із гуманітарною місією на Схід. Під час якої я вже вп’яте особисто очолив гуманітарну колону. Мав можливість зустрітися із командуванням та бійцями усіх батальйонів області. Хлопці надзвичайно цінують нашу з Вами участь у їх підтримці та допомозі. За словами військових, розуміння того, що за них вболівають і підтримують тисячі людей, піднімають бойовий дух і почуття патріотизму, а також – додають сил вистояти у надзвичайно важкі хвилини», - зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк.  

 

21 серпня 15 тонн допомоги (продукти харчування, засоби особистої гігієни) доправили і до військового навчального центру «Десна», бійцям військової частини А0665, які проходять підготовку і бойове злагодження перед відправленням у зону АТО.

За рахунок благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини» було надано матеріальну допомогу 6 сім’ям загиблих військовослужбовців, на суму 300 тис. грн. Вже розпочато процес виділення земельних ділянок для цих родин.

Відзначимо самовіддану і надзвичайно професійну роботу волонтерів-медиків Київської обласної станції екстреної медичної допомоги. Завдяки яким у найкоротші терміни було організовано мобільні медичні бригади, які без зайвих вагань оперативно доправили до військових шпиталів поранених бійців. Завдяки роботі медиків вже на сьогодні вдалося врятувати життя 15 бійців. Зокрема, вони доставили поранених бійців 11 батальйону територіальної допомоги «Київська Русь», які зазнали поранень під час вогневої атаки під Дебальцевим. А також доправлено тіла загиблих бійців для поховання.

Доправлено 32 добровольці до місця дислокації 11 батальйону у зону АТО.

Збір та доправлення гуманітарної допомоги в зону проведення антитерористичної операції триває. На даний час, ведеться збір коштів на купівлю додаткових автотранспортних засобів для спецбатальйонів. Актуальним питанням залишається придбання осінньо-зимової форми одягу для бійців.

Лише спільними зусиллями військових, правоохоронців та простих громадян, ми зможемо дістатися нашої спільної мети – встановлення миру на окупованих територіях нашої держави.

За детальною інформацією щодо надання допомоги військовим, а також з питань збору гуманітарної допомоги звертатися за телефонами:

«Гаряча лінія» Штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

(044) 286 17 39, (067) 240 40 15

Благодійний фонд «Розвитку та захисту Київщини»

(096) 381 34 44

Громадська організація «Надійний тил»

(097) 752 77 24

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про роботу виконавчого комітету, установ, організацій,

підприємців та громадськості щодо надання благодійної

допомоги для забезпечення потреб мобілізованих

військовослужбовців м. Узин

                 

Узинською міською радою було надано матеріальну допомогу  в сумі 20000,00 грн. десяти родинам військовослужбовців, які проходять військову службу в зоні антитерористичної операції на Сході України.

Виконавчим комітетом Узинської міської ради, установами, організаціями, підприємцями міста, а також завдяки посильній допомозі небайдужих громадян було зібрано благодійну допомогу в сумі 27760,00 грн. з них закуплено 10 бронежилетів ( 6 бронежилетів направлено до військових частин де перебувають військовослужбовців міста Узин), 11 захисних окулярів, 2 форми, 6 пластин для бронежилетів, взуття для військових, 1 ківларова каска, продукти харчування, питну воду, засоби гігієни, ліки.

Також підприємствами міста Узин було надано допомогу 72-й окремій гвардійській механізованій бригаді (А2167) м. Біла Церква, Київської області: надійшло коштів на суму 17680,00 грн. та було придбано і направлено 30 комплектів інструментів для ремонту 40 одиниць військово-транспортної техніки, автозапчастини для ремонту ГАЗ,КАМАЗ, УРАЛ,УАЗ.

В місті Узин за детальною інформацією звертатися:

(4563) 2-1155 та 21255

 

 

 

 

Фоторепортажі


Art-Neonov