Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 246
Професія

Професія (7)

Четвер, 30 жовтня 2014 12:37

Рубрика "Є така прфесія"

Автор

В рубриці "Є така професія" сьогодні представляємо Гайдаша Олександра Валентиновича. Олександр більше року працює оператором станка по зварюванню металевої сітки  в ТОВ " Завод Центр Сітка", Висока майстерність та відповідальність! Саме так характерезує молодого спеціаліста керівництво підприємства. ТОВ "Завод Центр Сітка" та ТОВ УБК "Центр Сітка" виготовляє широкий асортимент сітки будівельної та для огорож. Для забезпечення сил АТО підприємство освоїло виготовлення габіонів. Продукція відвантажується у всі міста України та за її межі. На виробництві задіяно близько 150 чоловік, переважно молодь. Багато працює жінок різного віку. Вищевказані підприємства є одними з найвагоміших наповнювачів міського бюджету.

Понеділок, 20 жовтня 2014 12:11

Є така професія – кухар-кондитер .

Автор

На честь свята «Дня кухаря і кулінара» представляємо в рубриці «Є така професія» Романа Ходарченко – кухаря-кондитера кафе «Мега Спорт» м.Узин. Роман закінчив Ржищівський ліцей по спеціальності кухар-кондитер. В кафе працює більше року, де смачно пригощає відвідувачів закладу. Молодий, перспективний спеціаліст, в кожну приготовану страву вкладає душу та знання, отримані під час навчання. Щиро вітаємо з професійним святом всіх кухарів нашого славного міста!

Понеділок, 13 жовтня 2014 06:38

Є така професія лікар-стоматолог

Автор

В рубриці «Є така професія» представляємо лікаря-стоматолога, терапевта – Вікторію Іванівну Горкун. Вікторія не лише працює в ТОВ "Центр Сучасних Технологій "ВІЗАВІ"", а й являється директором даної клініки, що займається профілактикою захворювань зубів, професійною гігієною порожнини рота, відбілюванням зубів, художньою реставрацією, лікуванням ясен та порожнини рота та ін. Вікторія не стоїть на місці – підвищує кваліфікацію та свій професіоналізм, застосовуючи новинки сучасних технологій. Призвання Вікторії – дарувати людям впевнені посмішки. Бажаємо їй наснаги та успіхів у цій важливій справі! 

В рубриці "Є така професія" представляємо керівника студії краси "City" Оксану Махно. Молода, креативна жінка присвятила себе професї стиліста. Очолюваний нею салон надає перукарські послуги, маникюр, педикюр, татуаж та інші, що дарують людям впевненість та задоволення. Впродовж багатьох років Оксана займається цією важливою справою, бо дарувати людям красу та радість - це її покликання.  Студія краси "City" працює в районному будинку культури (ГДО) вже 2 роки. Оксана постійно підвищу свою кваліфікацію, даруючи людям новинки моди. Завжди привітна, з чарівною посмішкою, готова надати поради та професійні послуги. 

Середа, 01 жовтня 2014 07:21

Є така прфесія - зв"язківець !

Автор

В рубриці «Є така професія» представляємо  робочу  династію: Москалець Сергія В’ячеславовича та Артема Сергійовича. Батько та син працюють в Узинській дільниці Центру телекомунікаційних послуг №1 ПАТ «Укртелеком». Сергій В’ячеславович – заступником начальника дільниці, Артем – електромонтером телекомунікаційних споруд. Висококваліфіковані спеціалісти забезпечують надання якісних послуг мешканцям міста Узин та навколишніх сіл – всього 22 населенних пунктів. Важко уявити наше життя без  телефонного зв"язку, провідного радіо чи інтернету. Особливо важливо це для найменш захищених верств населення, людей похилого віку. Адже викликати швидку допомогу чи аварійні служби, послухати радіопередачі обласного, районного радіо дуже важливо для цієї категорії мешканців нашого міста.

Щиро вдячні колективу, який очолює Новосельський Віталій Григорович, за сумлінну та таку необхідну роботу, вдячні людям цієї важливої професії!

П'ятниця, 19 вересня 2014 20:31

Є така професія – вчитель !

Автор

Сьогодні в рубриці «Є така професія» ми представляємо заступника директора з виховної роботи, вчителя світової літератури ЗОШ I-III ступенів №2  Северин Марину Володимирівну. Народилась та проживає в місті Узин, закінчила школу №2, має двох чудових дочок.  Постійно активізувати учнів, розвивати їхню самостійність та іницативу, виховувати стійкий інтерес до літератури, стимулювати інтелектуальні потреби – такі напрями роботи визначила для себе талановитий вчитель. Розвитку в учнів логічного мислення, вміння чітко висловлювати свою думку, навчанню не лише сприймати готовий матеріал, а й творити своє сприяє система творчих завдань, у доборі яких учитель іде від простого – кросворди, малюнки, загадки – до складного: написання творів різних жанрів, створення презентацій, публікацій, веб-сайтів. Люблять Марину Володимирівну діти. Ми відвідали школу під час перерви між уроками. Приємно було побачити навколо неї гурт учнів, які навіть цей час віддають спілкуванню з вчителем. Марина Володимирівна – добрий порадник учителів, користується авторитетом та повагою. Виховний процес в ЗОШ № 2 організований на високому рівні. Велика увага приділяється патріотичному вихованню дітей. Участь в багатьох заходах, конкурсах, фестивалях – це результат роботи багатьох гуртків, загальну організацію яких здійснює Марина Володимирівна. Щиро вдячні Вам за нелегку,але важливу справу виховання молодого покоління узинчан в дусі патріотизму, любові до України та рідного міста. 

Субота, 06 вересня 2014 10:28

Є така професія - країну годувати .

Автор

В економіці України важливе місце займає аграрний сектор. Високі врожаї, зростання товарного виробництва дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє. Нині перед аграріями стоїть стратегічне завдання завоювання Європейських ринків. Вдало крокує в цьому напрямку ТОВ " Агрофірма Узинська". Велику увагу приділяє керівник підприємства Михайло Андрійович Козачук виробництву молока. Молочно - товарна ферма налічує 560 голів великої рогатої худоби. 204 дійні корови обслуговує бригада з шести чоловік. Очолює підрозділ ветлікар Яненко Оксана Олександрівна. В 2013 році на одну фуражну корову середні надої склали 3800 кг. В рубриці "Є така прфесія" представляємо передового оператора машинного доїння Кудла Галину Віталієвну. В 2013 році Галина Віталіївна отримала від однієї корови 4630 кг. молока. В цьому році вона отримує 14 кг/добу від однієї фуражної корови. Працьовита. привітна жінка вже довгий час працює на підприємстві та є взірцем для всьго колективу ферми. Щиро вдячні Вам за вашу важливу працю !

Фоторепортажі


Art-Neonov